Registrácia

17. července 2013 v 22:46
(Vaše registrácie posielajte na mail chantilly.town@gmail.com alebo do komentárov)
Vaše meno:
Váš e-mail:
(Tieto informácie nebudú zverejnené, slúžia iba na komunikáciu medzi adminom a vami!)
-----------------------------------------------------------
Meno a priezvisko:
Dátum narodenia a vek:
Rasa: (vyberte si tu)
Ulica a dom: (posielajte iba fotky, nie plány domov na počítači!)
Zamestnanie:
Rodina:
Popis:
Povaha:
Krátky životopis:
Fotografia:
Dieťa, zvieratko, auto:
(U detí vypíšte Meno, vek, krátku povahu.
U zvierat meno, vek, plemeno.
K autu stačí fotka, poprípade značka.)
Prečítali ste si pravidlá? :
----------------------------------------------------------------

Vysvetlivky

Meno a priezvisko - Nepíšte celé mená slávnych osobností! Nie je predsa originálne, keď sa nám tu bude premávať Edward Cullen, Bella Throne alebo Angelina Jolie s Bradom Pittom! Ani Damon Salvatore nebude prevtelený upír a nebude baliť Elenu Gilbert! RPG je o predstavivosti a krásnych mien je kopa.
Dátum narodenia a vek - Napíšte deň, mesiac a rok. Postava musí mať viac ako 18 rokov a rok sa musí zhodovať s jej vekom.
Rasy - Už nemusíte byť len človekom, ale hocijakou bytosťou, Len si vyberte tu!
Ulica a dom - Stačí ak nám pošlete URL adresu vášho vybraného domčeka a ulicu si vyberajte tu. Aj tu je pekné, keď sú tu obyčajné domčeky, nie aby sa Chantilly plnilo luxusnými vilami amerických miliardárov.
Zamestanie - Je to jednoduché, zamestnanie si vyberte tu. Povinnosťou ale je, plniť každé dva týždne úlohu, za ktorú dostanete peniaze. Je možná aj brigáda.
Rodina - V krátkosti opíšte v akých pomeroch vaša postava žila. Napíšte mená rodičov, poprípade súrodencov. Môžte pripísať aj ich zamestnanie či vek.
Popis - Opíšte svoju postavu čo najdetalnejšie. Nepíšte "Vyzerá ako na fotke." To naozaj nie. Napíšte čo rada nosí, ako sa líči, poprípade akú značku má rada, ako si upravuje vlasy. Minimum sú 4 riadky písané vo Worde.
Povaha - Popíšte ako sa správa v spoločnosti. Je extrovert či introvert? Správa sa skôr melancholicky, či flegmaticky? Radšej sa smeje, či vyvoláva hádky? Je to na vás. Tu je minimum 5 riadkov vo Worde.
Krátky životopis - Napíšte kde sa narodila, aké mala detstvo a čo ju prinútilo sa presťahovať práve sem. Minimum je 7 riadkov vo Worde.
Fotografia - Pošlite URL adresu fotky postavy. Nezakazujeme posielať Damona S. alebo Justina Biebera či Selenu Gomez. Ale plno krásnych fotiek je na rôznych stránkach. Neposielajte ďalšie fotky! Toto nie je galéria!
Prečítali ste si pravidlá? - Jednoduchá otázka, s jednoslovnou odpoveďou. Odpovedajte prosím popravde, pravidlá sa vždy zídu rovnako aj Informácie o RPG.

!NOVINKA!

Od teraz je možné registrovať aj teenagera!
Podmienok je iba pár:
♦ Vek musí byť od 13 - 17 rokov
♦ Rodinu musí mať tu v Chantilly a musí s nimi bývať. (Minimálne jeden rodič - nemusí byť registrovaný, ale spomenutý)
♦ Teenager môže IBA brigádovať
♦ Môže brigádovať od 15. rokov
♦ V krátkom životopise stačí iba 5 riadkov, nie 7 ako u dospelých
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Den Lewis | 21. října 2013 v 15:59 | Reagovat

Email: 1998roman@seznam.cz

Jméno a příjmení: Den Lewis
Datum narození a věk: 24. 6. 1988
Ulice a dům: Rue Nationale - http://2.bp.blogspot.com/-IT80Boxq4no/TllnNugWvqI/AAAAAAAABjc/V9FPBIwCDRU/s1600/shingle-style-manor-house-luxury-ideas1.jpg
Zaměstnání: Novinář
Rodina: Den vyrostl v tříčlenné rodině. Jeho matka se jmenovala Nattali Lewis a jeho otec Shaun Lewis. Babičky ani dědečky nepoznal. Jeho rodiče měli velmi prestižní vzdělání na Harvardu, který je v Londýně, a což taky zapříčinilo, že ačkoliv byli oba z Ameriky, přestěhovali se do Anglie. Později se Denův otec proslavil jako vynikající vývojář počítačové grafiky, jeho matka byla lékařka.
Popis: Den je vysoký 185 centimetrů a jeho tělo je tvořeno z naprosto dokonale vypracovaných svalů. A to jak na hrudi, ruku, tak i na nohou. Má blond vlasy, které si vždy tvaruje do různých účesů. Jeho oči jsou modré a má v nich vždy přátelský pohled. Nejčastěji nosí tmavší džíny, většinou černé, košile s dlouhými rukávy a po většinou sportovní obuv.
Povaha: Den je ve většině případů dost nepředvídatelný. Často dělá klučičí blbosti jenom proto, aby se zabavil. Ano, je sice dospělý, ale takové věci ho nikdy neomrzí. Moc rád s ženami flirtuje, Že by byl ale nějaký závazkový typ, to se říct nedá. Má rád svobodu a za celý svůj život ještě nikoho, kdo by ho opravdu přiměl změnit jeho dosavadní styl života, nepotkal. Nesnáší, když je na někom spáchána nějaká nespravedlnost, nebo když o něm, nebo o někom jiném někdo dělá unáhlené závěry. Je velmi milý a přátelský.
Životopis: Když se Den narodil, jeho rodiče už dostudovali vysokou. Měl, dá se říct, vše, po čem toužil. jeho otec totiž dopomohl k rapidnímu vývoji počítačové grafiky a tím se taky stal jedním z nejuznávanějších lidí v Anglii. Později se jeho rodina přestěhovala do Paříže, kde chtěl jeho otec založit novou firmu. Podařilo se mu to, ale za několik let jeho rodiče zemřeli při autonehodě, když oba spěchali do práce autem. Den v ten den zůstal doma, protože mu bylo špatně a když se dozvěděl, že jsou jeho rodiče mrtví, dlouhou dobu si to nechtěl připustit. To vše se stalo, když měl pouhých 15 let. Po dlouhé době, kdy už pocítil, že je na světě opravdu sám, se s tím tak nějak smířil, nic jiného mu ani nezbylo. Úspěšně vystudoval žurnalistickou vysokou školu a poté se přestěhoval do města Chantilly.
Fotografie: http://i548.photobucket.com/albums/ii357/elizabethmccullough/TylerMcKeenanMattBarr-2.jpg
Auto: http://hdwallsize.com/wp-content/uploads/2013/03/BMW-midnight-Blue-2013-HD.jpg

2 Chloé Lebris | 15. prosince 2013 v 13:59 | Reagovat

Vaše meno: Chloé
Váš e-mail: katka.aktak@centrum.cz

Meno a priezvisko: Chloé Lebris
Dátum narodenia a vek: 16.2.1997
Ulica a dom: rue du Connétable (http://www.courrier-picard.fr/sites/default/files/articles/ophotos/20131201/1895904205_3293270_1.jpg)
Zamestnanie: naoko dělá, že se po něčem porozhlíží, ale moc se jí pracovat nechce
Rodina: Jak už jméno Lebris napovídá, její rodina pochází z Normandie, přesněji z Brestu. Vzali se velice mladí a to jen z důvodu zplození dcery. Zatímco matka Valérie (rozená Bérenger) přerušila studia na zdravotní sestru a zůstala s dcerou doma, její otec René vystudoval a stal se váženým právníkem, který na rodinu tak trochu zapomínal. Když byly Chloé tři roky její rodiče se rozešli. Její matka si udělala kurz na masérku a odstěhovala se za prací do Paříže. Zde potkala lékaře Antoina Dubois, do kterého se zamilovala a už tři roky s ním žije v Chantilly, kde má Antoine vlastní ordinaci, ve které zřídil místnost i pro masáže. Chloé tak má nového otčíma a dva nevlastní bratry z Duboisova prvního manželství, Charlese a Mathieua. Za otcem jezdí několikrát do roka na víkend.
Popis: Stojí před vámi dospívající slečna vysoká asi 165 cm. Dámské křivky nepopře a ani se o to nesnaží. Ba právě naopak se obléká do úzkých kalhot a sukní podtrhující krásu jejích dlouhých nohou. Preferuje obyčejná, však velice ženská trika. S extravagancí neexperimentuje. V tomto duchu se nesou i její účesy. Své krásné tmavé vlasy vonící po mandarinkách si tak maximálně sváže do jednoduchého copu. Dokonce i líčení nijak nepřehání. Černá linka okolo jejích pomněnkových očí bohatě stačí. Makeup nepoužívá, symetrickou tvář má pěknou i bez něj. Jen když jde večer na party přetře si rty červenou rtěnkou, aby byl její úsměv ještě provokativnější.
Povaha: Chloé si život užívá. Vyhledává jen zábavu a neustále se směje. Nestydí a ráda bývá středem pozornosti, což zvládá poměrně obstojně, neboť se nebojí prodat sovu ženskost. Ráda si dělá, co chce, a proto se nerada váže. Přátel má převelice, neboť si je tvoří na každém kroku. Ale to ještě neznamená, že by byla na všechny milá. Chloé je totiž plná předsudků. Nemá ráda šprty ani zoufalce. Myslí si o nich, že se jen bojí života. To Chloé se do života vrhá po hlavě a to tak, že někdy nedomýslí následky. Když se dostane do problému, raději někam zaleze a dělá, že ona za nic nemůže. O týden později se tomu ale už zase směje.
Krátky životopis: Narodila se Brestu, kde byla vychovávána svou matkou a rozmazlována otcem. V raném věku se i s matkou přestěhovala do Paříže, kde navštěvovala mateřskou i základní školu. V třídní hierarchii byla vždy na špičce královnou krásy, zábavy a kdovíčehovšeho. V začínající pubertě se stěhovala znovu, tentokrát za matčiným novým přítelem do Chantilly. S novými bratry se sžila rychle a bez problémů. A seznámila se i s jejich přáteli, kteří ji ukázali veškerou zábavu v tomto malém městečku. Dokonce i ve škole se ji daří. Takže socializace v novém bydlišti proběhla úspěšně. Trápí jí jen její rostoucí věk s ním nátlak dospělých, kteří mají strach z jejích malérů a kladou si otázku: Kdy už Chloé dospěje? ta ovšem zatím nemá ani představu, na jakému oboru by se chtěla po lycée věnovat.
Fotografia: http://www.hdwallpapersinn.com/wp-content/uploads/2012/10/KS3.jpg

Prečítali ste si pravidlá? oui

3 Ameria Nith Lewon | E-mail | 18. prosince 2013 v 16:18 | Reagovat

Meno a priezvisko: Ameria Nith Lewon
Dátum narodenia a vek: 14.6.1994-19
Ulica a dom: Rue Mercière (http://piccry.com/file/2013/09/house-donmills0228re02.jpg)
Zamestnanie: Maliar
Rodina: Ria vyrastala v stredne bohatej rodine. Keď mala 3 roky narodila sa jej sesta Melanie, ktorá teraz ešte stále žije s rodičmi- Sleth a Mike Lewon v paríži.
Popis: Ameria má svetlo hnedé vlasy a hnedkasté oči, často má rozpustené vlasy a väčšinou nosí oblečenie hnedo-čiernej farby. Je pekná, no vyzerá mladšie asi na 17.
Povaha: Ria veľmi rada číta, maľuje ale aj fotí. Vo voľnom čase jazdí na koni. Je milá a veľkorysá, no občas je tvrdohlavá. Jej obľúbená farba je biela-nevinnosť a zelená-láska k prírode.
Krátky životopis: Ria vyrastala v Paríži-v tej chudobnejšej časti. Matka pracovala ako fotografka a reportérka v časopise Slnečné dni, zato otec bol pekárom a vlastnil pekáreň. Keď matke ponúkli vyššie miesto mala Ria len 9 rokov presťahovali sa do stredu mesta. Ameria tam neskôr začala chodiť na univerzitu a venovala sa umeniu a kultúre. A potom, keď doštudovala presťahovala sa do tohto krásneho mesta.
Fotografia: http://www.esquire.com/cm/esquire/images/SZ/esq-something-cool-we-saw-online-girl-habit-de.jpg
Dieťa, zvieratko, auto:
http://www.promenada.sk/upload/stuff/resized/600/600/31548_-.jpg
Meno: Talia
Vek: Sotva dva týždne.
http://www.hdwallpapersfan.com/wp-content/uploads/2013/03/Cute-Dog-Pictures-17.jpg
Meno: Ben
Vek: dva týdňe
Prečítali ste si pravidlá?: áno!!!

4 LeaD | 16. července 2014 v 13:51 | Reagovat

Jméno: LeaD
E-mail:leads4@seznam.cz

Jméno a přijímení:  Zoya Irina Kariyevova
Datum narození: 8.3.1995-19 let
Rasa: Noční elf
Ulice a dům: Rue Saint-Honoré
                       Dům číslo 4: http://i.idnes.cz/11/053/cl5/REZ3b6883_jevany_25.jpg
Zaměstnání: Fotograf
Jména: Rodiče Zoe jsou velmi vlivní lidé v Rusku. Vlastní řadu firem, včetně plynárenské společnosti. Jméno Irina se dědí z generaci na generaci a je vždy druhým jménem. Zajímavostí je, že její rodiče jsou krvaví elfové, ale ona záhadně (po prababičce) zdědila schopnost mluvit se zvířaty a byla velmi rychlá při běhu i v dalších aktivitách. Má sestru, která je hodně po rodičích a je také krvavý elf. Navzájem se ale milují. Od rodičů se odtrhla v 18, kdy si vydupala vlastní vilu v její tak oblíbené Francii.
Popis: Je to velmi křehká, bledá a malá dívka. Na první pohled. Ve skutečnosti se jedná o silnou, bledou a malou dívku. Za každých okolností vypadá vznešeně, ale bezvýrazně. Možná se tyto kombinace navzájem bijí, ale je to tak. Chodí vzpřímeně, má jemná gesta a neodmyslitelné zrzavé vlasy. Bledá tvář bez pih a akné svítí čistotou a starostlivostí. Mandlové oči mají barvu Niagarských vodopádů, v šeru se zdají bouřkově modré. Malý, nevýrazný nos a bezvýrazné rty pleťové barvy zdůrazňují její nezdravý zjev. Proto si zvýrazňuje rty korálovou matnou rtěnkou a nos si jen zřídka vykonturuje. Nosí většinou košile, módní halenky, šaty. Je velkou milovnicí pánských mikin. Z kalhot dává přednost kraťasům, nebo roztrhaným riflím. Vlasy si neupravuje vůbec. Někdy jen vyleze s postele a jde s nimi ven. Velmi si oblíbila orientální, nebo vůně v parfémech. Někdy ji dříve ucítíte, než uvidíte.
Povaha: Vše se odvíjí od její nálady. Jednou má milou, jindy bláznivou, tichou, zákeřnou, atd…. náladu. Asi jako každý normální člověk. Pozoruhodné je, že se dokážou rychle měnit. Kvůli tomu ji ostatní nemají moc v lásce. I když je ve skutečnosti víc hodnější, než zlá. Je velmi citlivá a proto si své přátele vybírá opatrně. Je úplný opak svých rodičů, lhářů, tvrďáků a intrikářů. Ale to neznamená, že si neumí prosadit svůj názor. Když jí o něco jde, chce toho dosáhnout, jen ne za každou cenu. To neplatí Mívá na sebe vysoké nároky. Trochu jí chybí sebevědomí a někdy ze sebe má pocit, že se moc podřizuje jiným. Možná je i trochu nešťastná.
Životopis: Narodila se v Rusku. Někde na severu. Rodiče se okamžitě po jejím narození přestěhovali do hlavního města. V tu dobu už vlastnily pár firem a tak si nežily vůbec špatně. Tedy…rodiče chtěli syna, kterému by mohli předat část firem a pak, až umřou všechno. No nezadařilo se a oni se s tím nesmířily. Neměli ji moc rádi. Navíc byli mladí a nezajímali se o její výchovu. Objednali si chůvu a tím to haslo. Za dva roky to zkusily znovu.  Opět se jim narodila dcera , ale tu měly z nějakého důvodu radši. Dali jí jméno Alexandra. Už byli zkušenější a chtěli začít od znova. Dařilo se. Zatím co Zoe byla nejraději s chůvou a hráli si v lese na skřítky a princezny, Alex trávila veškerý čas u rodičů, kteří jí dávali stavět stavebnice, četli jí knihy. A za pět let by jste nepoznali, že je Zoe starší. Zoe si hrála s panenkami a Alex už uměla přečíst celou knihu bez cizí pomoci. Ve škole se jim dovednosti více méně srovnaly a obě se od sebe učily sále něco nového. Obě šly na gymnázium, kde se učily Francouzky, Anglicky a Latinsky. Zoe nechtěla dál snášet nadržování rodičů její sestře a rozhodla se v osmnácti odstěhovat, hned po ukončení školy. Překvapilo ji, když ji sestra poprosila, zda by nemohla jet s ní. Nebylo lehké, dostat se z Ruska, ale rodiče jim to zařídili. A jak si slíbila, byla to poslední pomoc, kterou od nich přijmula. V Francii si našla podnájem a se svou sestrou, si potom koupili dům v lese za peníze od svých rodičů, které dostali už v Rusku.  Každý rok jim na účet (oběma) dávali okolo 200 000. Přivydělávají si na brigádách a Zoe nedávno získala práci jako fotografka.
Fotka: http://data.whicdn.com/images/60476884/large.png
Sestra:
Jméno: Alexandra Irina Kariyevova
Věk: 16
Brigáda: Pracuje ve vinohradech
Povaha: Je naprosto opačná té Zoeiné. Své city moc nedává najevo a dokáže být sebevědomá až za hrob. Za svými cíli jde přes mrtvoly, proto také pracuje v těch nejlepších vinohradech. Dokáže si získat pozornost a to hlavně u mužů. Přesto si ze sestrou rozumí. I ona dokáže být milá, nápomocná a uvolněná, jen to jde ztěžka.
Fotka: http://www.rimmel.cz/files/blogy/uzivatelske/3781/3781-1358967491.jpg
Auto:
Zoeino: http://image.fourwheeler.com/f/55045981+w600+h400+re0+cr1+ar0/2014-jeep-grand-cherokee.jpg

5 Diamantas | E-mail | 27. července 2014 v 13:10 | Reagovat

Meno a priezvisko:
Diamantas Henry Beckendorf.
Dátum narodenia a vek:
10.5.1983(31 rokov).
Rasa:
Vlkolak.
Ulica a dom:
http://www.seeing-stars.com/Images/Slides/CharmedHouse.JPG
Rue Nationale
Zamestnanie:
Spisovateľ.
Rodina:
Do detského domova ho dali už ako malého chlapčeka a tak svoju pravú rodinu nikdy poznal a doteraz nevie,kto tí ľudia boli a ani mu na tom nezáleží,svoju adoptívnu rodinu považuje za jedinú a pravú,aj keď pravdu pozná. Jeho otec(Charles Beckendorf)bol celkom známy maliar ale zomrel,keď mal 69 rokov,jeho manželka(Elloise Beckendorf)bola knihovníčka a odišla zo sveta vo veľmi vysokom veku – 84 rokov. Jeho nevlastný brat(Derek Beckendorf),ktorý je od neho o tri roky starší žije v New Yorku ako účtovník. Keď mal 20,oženil sa s ženou menom Bridgette,manželstvo im vydržalo len štyri roky ale potom to už bolo na ostrí noža a tak sa rozviedli.
Popis:
Človek:
Diamantas bol už ako malý vyšší než ostatný v jeho veku,ako keby ho niekto ťahal za uši čím rástol rýchlejšie ale potom sa to tempo spomalovalo až zastavilo a teraz je tak primerane vysoký. Ale aj tak je vysoký(185 cm)a váhou je tak akurát(92 kg). Je však štíhli a ohybný a má veľmi svalnatú postavu,ovplývajúcu veľkou silou. Má krátke čierne vlasy,ktoré sa mu na koncoch skrúcajú do brčiek a vidno to hlavne,keď vlasy navlhnú. Nikdy si svoje vlasy nenecháva narásť do väčšej dĺžky a veľmi často ich strihá. Má prekrásne svetlomodré oči z ktorých srší pokoj,láska a mierumilovnosť, málokedy hnev či smútok. Má troška poväčší zaokrúhlený nos,tmavé obočie a jemné a horúce pery,ktoré ukrývajú rovné a troška zaostrené biele zuby,toto všetko dokopy vytvára pekný,troška hranatú tvár,ktorá očarilo nejednu ženu.
Vlk:
Ako vlk je o čosi väčší než vlky bývajú ale z prvého pohľadu to ani nevidieť,má hustejšiu srsť,ktorá je dobre prevzdušnená a tiež dobre hreje. Na chrbte a hlave má čierno-šedú a bielu a ostatok tela je tiež biela srsť. Má krásne a na vlka troška zvláštne žiarivé modré oči.
Povaha:
Opísať aký je Diamantas vo svojom vnútri je celkom jednoduché,len ho treba spoznať. Je milý, priateľský a mierumilovný muž,ktorý si vás obľúbi už po veľmi krátkej chvíli. Je veľmi láskavý a nápomocný,hlavne to platí vo svojej rodine ale nerád býva stredobodom pozornosti,skôr býva v úzadí a potichu aby si ho nikto nevšimol ale niežeby nebol veselý či zábavný! Niekedy je s ním síce nuda ale je to skôr jeho blbou náladou. Prekypuje fantáziou,čo využíva pri písaní svojich príbehov ale je aj dosť nechápavý a niekedy pochopí ani detsky jednoduchú vec. Často je rýchli a prenáhlený a preto keď sa niekto alebo niečo neponáhľa,ide ho poraziť,teda nepatrí medzi najtrpezlivejších a je rýchli v hneve no nikdy sa nevie dlho hnevať,čo je jeho nevýhoda. Je to veľký dobrák. Je známy svojou veľkou a neochvejnou vôľou a tvrdohlavosťou,takže prehovárať ho sa málokedy oplatí. K svojej rodine je možno až prehnane starostlivý a niekedy skôr uškodí ako urobí dobre ale to už je otcovská láska,s tým už on nič nenarobí,dá sa povedať že má veľmi dobrú fotografickú pamäť, prejavila sa uňho,keď mal asi 16  rokov.
Krátky životopis:
Diamantas netuší kde sa narodil a ani komu ale odhaduje že niekde v Anglicku. Jeho rodičia ho zrejme hneď po pôrode dali na adopciu a už nikdy viac oňho neprejavili záujem ale Diamantasovi je to jedno,nezáleží mu na nich,zbavili sa ho,nechceli ho a ak by sa niekedy znovu ukázali,tak by sa k nim správal ako k cudzincom,ktorými v jeho srdci aj sú. Najskôr len putoval z decáku do decáku ale keď mal 4 roky,tak si ho adoptovala rodina Beckendorfovcov a vzali si ho domov do Londýna. Tam vyrastal po boku svojho nového brata Dereka,ktorý naňho dohliadal,keďže bol starší. Diamantas rástol ako z vody,ťahal sa do výšky,niekedy aj do šírky ale aj do rozumu. Keď mal však 9 rokov,zomrela mu mama,aspoň že v pokoji a čoskoro nato ju nasledoval aj otec. Dereka a Diamantasa si k sebe prichýlil ich strýko Will,ktorý žil v Oxforde a tam napokon aj vyrástli. Už od malého decka ho zaujímali fantasy príbehy a spisovateľstvo a Oxford jeho túžbu byť tiež spisovateľom len prehĺbil,že už bol plne rozhodnutý. Ako išli roky,zistil čo je zač ale nikomu to nepovedal zo strachu,že by ho zavrhli,svoje premeny sa naučil ovládať,rovnako ako zmysli a čítanie myšlienok. Keď mal Diamantas 17,vydal už fantasy trilógiu,ktorá sa síce nestala celosvetovým hitom ale jemu to stačilo. O rok neskôr odišiel z domu a začal žiť v Paríži,kde sa zoznámil so ženou menom Bridgette ale po niekoľkých rokoch sa rozviedli a Diamantas sa presťahoval do Chantilly Town a odvtedy tu žije.
Fotografia:
http://www.jacarandafm.com/media/uploads/MorneJK/2014/07/24/henry-cavill-hd-wallpapers.png

6 Diamantas | 27. července 2014 v 13:11 | Reagovat

Ešte som zabudol....pravidlá som si prečítal :).

7 Katniss | 19. září 2014 v 22:01 | Reagovat

Meno: Laura
E-mail: narnijcanka@centrum.sk

MENO A PRIEZVISKO: Katniss         Blunt          
DÁTUM NARODENIA A VEK: 14.4.1995, 19 rokov
RASA: Nočný elf
ULICA A DOM: http://tralandiastatic.com/rental_images/2013_06/05/h7/ms/medium.jpeg
Rue Saint-Honoré
ZAMESTNANIE: Knihovník
RODINA: Rodičia sa presťahovali do Nórska, jej brat je v Brazílii
POPIS: Je vysoká asi 16o cm. Je štíhla. Má hnedé vlasy a hnedé oči. Keď sa na vás pozrie, akoby vám videla do duše, alebo niečo vyčítala. Vlasy si necháva rozpustené alebo zapletá do vrkoča. Rada nosí lovecké alebo jazdecké čižmi a koženku alebo mikinu. Vždy ma na sebe pripnutú brošňu s koňom - talizman od jej priateľ, ktorý zmizol a na ruke prívesok s gepardom. Má krásne pery a rovný nos. Chodí nevýrazne oblečená.
POVAHA: Je tichá a prefíkaná. Chýba jej však sebavedomie a aj kvôli tomu sa drží v ,,tieni". je však skvelou kamarátkou. Avšak ľahko si ju nezískate. Keď sa vám raz znepáči, len horko-ťažko si ju získate, ak vôbec. Je verná. Rada strieľa z luku a jazdí na koni. Venovala sa i sokoliarstvu.
KRÁTKY ŽIVOTOPIS: Narodila sa v Saudskej Arábii. Jej rodičia boli vášniví cestovatelia. Vyrastala však v Anglicku. Po strate priateľa odišla do Francúzska. Tam rozvíjala svoje schopnosti Nočného elfa. Kúpila si koňa a začala jazdiť. Spolu s ním chodila na lov a zlepšovala sa v streľbe. POtom prišla do Chantilly a tu žije.
FOTOGRAFIA: http://www.deviantart.com/art/Katniss-s-Aim-185867669
ZVIERA: Kôň; Meno: Minaret
             Vek: 3 roky
             Plemeno: Anglo-Arab
Prečítali ste si pravidlá? : Áno

8 Niela Crosswood | 20. června 2015 v 13:32 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat, fungujete pořád?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama