Claire Lefebvre

4. srpna 2013 v 20:46

Claire LefebvreDátum narodenia a vek: 12. 11. 1994; 18 let
Ulica a dom: Rue du Bœuf, Dom č. 1
Zamestnanie: Brigádnice v útulku
Rodina: Claire se narodila manželům Olivierovi a Nathalii Lefebvrovým. Její vztah k rodičům byl velmi dobrý. Má jednoho sourozence, bratra Louise, který je starší o sedm let a znamená pro ni všechno.
Popis: Claire je nadprůměrně vysoká dívka výrazně ženské postavy. Má správné tvary na správných místech a nikde přebytečné tukové zásoby. Vyznačuje se velmi světlou pokožkou, která se jí v létě vždy zbarví do krásně karamelové barvy. Zajisté vás zaujmou její velké, hnědé oči, které lemují sami o sobě dost dlouhé řasy. Ovšem to neznamená, že každé ráno použije řasenku a oči obtáhne tužkou na oči. Její pohled doplňuje upravované tmavě hnědé obočí. Nos má velký, ale je nevýrazný díky její světlé pleti. Pod nosem se ve velmi častém úsměvu nachází světlounce růžové rtíky s velkými a bílými zuby. Celý obličej je orámován od přírody tmavě hnědými kudrnatými vlasy, které jí sahají nad prsa. Momentálně je má obarvené na červenohnědý odstín s blond ombré efektem. Je pro ni typická lehká skořicová vůně.
Její styl by se dal popsat slovy typu pohodlný, ležérní a také lehce ženský. Ráda nosí nějaké hezké a zajímavé triko, k tomu většinou kalhoty nejrůznějších druhů. Ovšem nepohrdne ani nad sukní nebo šaty. Když se ochladí, vytáhne z šatníku nějakou tu pohodlnou a zároveň stylovou mikinu či teplou bundičku. Co se bot týče, má ráda buď balerínky anebo tenisky. Jako doplňky volí většinou nejrůznější šperky nebo něčím zajímavé či roztomilé batůžky.
Povaha: Claire je poněkud stydlivá dívčina, která se na svět dívá realisticky. Nepotřebuje okolo sebe mít moc lidí proto, aby se zabavila. Bohatě jí stačí, když má několik velmi dobrých přátel, se kterými se může bavit o čemkoliv a kterým se může svěřit se svými myšlenkami a problémy. Pokud se zrovna u ní nikdo takový nenachází a ona si potřebuje vyčistit myšlenky, vyrazí někam do přírody, například do lesa či na louky. V krajním případě jí stačí i park. Má totiž velmi ráda volnost, přírodu a v neposlední řadě zvířata, kterým se také rozhodla věnovat i na profesní dráze, což jí umožnila její chytrost a inteligence. Pokud se s vámi blíže seznámí a vy se dostanete mezi její nejbližší přátele, poznáte, že je pro každou legraci, také se vám po určité době dokáže svěřit a otevřít. Mezi její koníčky patří hra na klavír, malování a čtení.
Krátky životopis: Claire se narodila 12. 11. 1994 v Paříži jako druhorozená svým rodičům Olivierovi a Nathalii. Vyrůstala spolu se svým bratrem Louisem, se kterým měla velmi dobrý sourozenecký vztah. Její dětství by mnoha lidem asi nepřišlo nejzábavnější, ale ona si ho užila na sto padesát procent. Již od malinka se totiž věnovala dvěma činnostem, které shledává velmi zábavnými. Chovala nejrůznější druhy zvířátek, starala se o ně a také hrála na klavír. Oba tyto koníčky sdílela se svojí nejlepší kamarádkou Claudine. Toto přátelství jí vydrželo po celou dobu jejího života v Paříži. Velmi dobrá byla také ve škole, pro což nemusela ze začátku vůbec nic dělat, později naštěstí pouze minimum a stále zůstávala výborná. Perfektní byl i její osobní život, protože měla nejlepší kamarádku Claudine, milující rodiče a v nějaké době trochu zlobivějšího bráchu, který se k ní ovšem vždy choval velmi dobře a ochranitelsky. Zatím jí v životě všechno vycházelo, rodiče jí povolili a dokonce koupili motorku a dostala se na vysněnou vysokou školu - na veterinu. Jednoho dne se však stalo něco neočekávaného. Na bratrově promoci se její otec opil a poté spolu s matkou nastoupil do auta a vyboural se. Ani jeden to nepřežil. Claire tohle dost otřáslo, s bratrem si poté psychicky dost navzájem pomáhali. Po dědickém řízení, kdy oba získali dost peněz, se rozhodli, že se spolu z Paříže odstěhují někam pryč. Vzhledem k tomu, že nechtěli moc daleko, zvolili právě městečko Chantilly. Claire je za tuto volbu vděčná, zaprvé proto, že může být konečně blíže k přírodě, a za druhé se nemusí tolik věnovat škole, protože změnila typ studia z denního na dálkové.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama