Joanne Monroe

24. srpna 2013 v 15:34

Joanne MonroeDátum narodenia a vek: 6.9. 1987, 26 let
Ulica a dom: Rue Saint- Honoré, Dom č. 2
Zamestnanie: Lékař
Rodina: Rodina ji zemřela při autonehodě. Otec se oběsil. Zbyla ji jenom teta Tessie se kterou bohužel není v kontaktu.
Popis: Jo je asi 169 cm vysoká a štíhlá, má plný dekolt. Vždy usmívající se tváře ji lemují hnědé vlnité vlasy po ramena, zdobí ji malé, ale upřímné čokoládové oči a přívětivé růžové plné rty. Vždy ji můžete spatřit ve sladěném oblečení, ať už to jsou džíny nebo šaty, to jediné čeho se teď vzdala jsou doplňky, tedy různé náramky a řetízky v poslední době moc nenosí. Vlasy má většinou volně rozpuštěné. Celek ji vždy doplňuje velice svůdná vůně a úsměv.
Povaha: Joanne má přátelskou povahu, je opravdu velmi milá osoba. Miluje večírky, ale k životu potřebuje i svůj vlastní klid. Ještě před nedávnem neohrnula nos před Pradou nebo Gucci, ale po nehodě rodičů se úplně změnila. Je občas trochu stydlivá, ale ráda poznává nové lidi. Snaží se zapomenout na minulost a dívat se jenom do budoucnosti, pomalu zapomíná na realný život a uzavírá se do sebe. K životu potřebuje někoho, kdo by ji vytáhl ven z její ulity, aby se zase mohla vrátit do starých kolejí. Strašně má ráda malé děti, proto pracuje jako lékařka.
Krátký životopis: Vyrůstala se svou mladší sestrou, matkou a s otcem v Londýně, kde také vystudovala lékařskou fakultu a udělala si diplomát z psychologie. Na světě se měla vcelku dobře, rodiče ji ve všem podporovali, se sestrou se vždy se vším shodli, rodinu netrápili finance, prostě skvělý život až do té doby než je potkala ta nešťastná nehoda. Když si holku s matkou vyjeli na nákupy do místního nákupního centra vjelo jim do protisměru auto. Tato událost nechala za sebou dvě mrtvé, tedy Joanninu matku a sestru, ona sama vyvázla s lehkým otřesem mozku. Po půl roce se z toho otřásla a řekla si, že musí žít dál. Založila nadaci "Pomáhejme dětem" a zatím co učila ve školce, to její otec labilně nezvládal a oběsil se. Další šok, už v tomhle městě, v tomto domě nemohla dál zůstat. O pár dní později prodala vilu, sbalila si jen ty nejnutnější věci a odjela do Chantilly s nadějí pro nový začátek.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama