Louis Lefebvre

4. srpna 2013 v 20:42

Louis LefebvreDátum narodenia a vek: 7. 9. 1987; 25 let
Ulica a dom: Rue du Bœuf, Dom č. 1
Zamestnanie: Lékař
Rodina: Louis se narodil jako prvorozený manželům Olivierovi Lefebvrovi a Nathalii Lefebvrové. Oba pracovali jako velmi uznávaní lékaři. Po sedmi letech od jeho narození přišla na svět jeho sestra Claire, kterou bezmezně miluje. K rodičům měl celkově pozitivní vztah, kromě období dospívání.
Popis: Louis se může chlubit 180 cm vysokou a poměrně vysportovanou postavu. Nedá se říct, že by patřil mezi kulturisty, ale na nohách, rukou i hrudi si můžete všimnout pěkně vyrýsovaných svalů. Má světlou pleť, která nechává vyniknout tmavě hnědé oči, které lemují řasy, za které by nejedna dáma zajisté zabíjela. Nad očima se klene tmavé obočí, které očím jen dodává na hloubce pohledu. Nos nemá zrovna nejmenší, ale vzhledem k odstínu pleti není velmi výrazný. Jeho plné, světlounce růžové rty také nejsou moc výrazné. Pokud se zasměje, což je velmi časté, odhalí velké pěkné bílé zuby. Jeho tvář zdobí pečlivě upravované vousy, stejně tak na své tmavě hnědé vlasy nedá dopustit, a proto jim každé ráno věnuje dostatečnou péči.
Co se jeho stylu týče, volí vždy raději něco elegantnějšího. Většinou ho můžete vidět v džínech, které jsou na chlapa tak akorát správně upnuté a v jednobarevném přiléhavém tričku či košili. V chladnějších dnech obleče správně sednoucí sako nebo kabát. Samozřejmě má v šatníku i pár obleků na míru, ale ty vytahuje pouze pro slavnostnější události. Klasickou obuví jsou pro něj černé polobotky. Jeho oblíbenými doplňky jsou například šály, pásky, pánské hodinky či náramky. Pokud máte správně vyvinuté čichové buňky, můžete si povšimnout příjemné pánské voňavky.
Povaha: Louis je sebevědomý, milý, přátelský, chytrý, společenský, pohodář, optimista a velký milovník sportu, který nepohrdne žádnou zábavou. Není ten typ člověka, který by si sám ze sebe nedokázal udělat legraci. Miluje společnost a legraci, pro něj jedny z nejdůležitějších věcí v životě. Vlastně většinu času vypadá, jakože je neustále nad věcí a možná, že ani nedokáže nic brát vážně. Opak je ale pravdou. Na prvním místě v jeho životě je rodina a jeho milovaná práce, což by do něj moc lidí na první pohled neřeklo. Však se také snaží skrývat všechny své slabé stránky, jak to jenom jde. Pokud se ho někdo začne vyptávat až moc do detailů na jeho soukromý život, reaguje najednou dost odtažitě, někdy až nepříjemně. To ale neznamená, že se nikdy nedokáže někomu plně otevřít. Dokáže, svěří se vám až tehdy, když si získáte jeho důvěru, což může nějaký čas trvat. Na druhou stranu dokáže vyslechnout ostatní a někdy i rád jim poradit s jejich osobními problémy. Pokud se v jeho životě objeví nějaký problém, pokusí se na to kouknout s nadhledem a situaci vyřešit s chladnou hlavou, což se mu většinou povede. Samozřejmě jsou situace, kdy to nejde, například když ho někdo, komu věří hluboce raní nebo když někdo ublíží komukoliv, kdo je mu blízký. V tu chvíli se promění v úplně jiného člověka, kterého by asi nikdo z vás poznat nechtěl.
Krátky životopis: Narodil se 7. září roku 1987 v Paříži do nemálo bohaté rodiny Lefebvrových, kteří již od nepaměti pracovali jako doktoři, a to v nejrůznějších odvětvích. Louis zažil naprosto úžasné dětství, bez všech těch nejrůznějších vymožeností, které jsou tu dnes, ve výborném rodinném zázemí a se spoustou přátel. Nedá se říct, že by byl nejhodnější, ale vysloveně zlobivý také ne. Ve škole vynikal, ačkoliv učení moc nedal. Spíš běhal venku s partou přátel. V jeho sedmi letech se mu narodila malinká sestřička Claire, kterou měl již od té doby velmi rád. Z malého rošťáčka postupem času vyrostl arogantní a opravdu nezdravě sebevědomý puberťák. V tomto období jeho života z něho byl typický příklad dospívajícího nezvladatelného dítěte, který zkouší všechny ty zakázané věci. Na střední škole učení zvládal jen tak tak, protože učivo bylo již těžší a vzhledem k jeho přístupu byl opravdu rád, že se dostal do posledního ročníku. Právě před nástupem do čtvrťáku se v něm bůhvíco zlomilo a on se najednou kompletně změnil. Sám dodnes neví, co zapříčinilo tak rychlou změnu. Najednou se začal opravdu pilně učit a přestal se vídat se svojí starou partou. Vše pro něj nakonec dopadlo dobře a on se dostal na medicínu, přesně tak jak plánoval a jak si přála jeho rodina. Na univerzitě se opravdu snažil, až s vyznamenáním odpromoval. Jako dárek od rodiny mu bylo věnováno černé Porsche, což bylo jeho auto snů. Byl to pro něj jeden z nejúžasnějších a zároveň nejhorších dnů v jeho životě. Ten den se totiž jeho otec na oslavu promoce dost opil a potom spolu s matkou nastoupil do auta. Každý si umí představit, co následovalo po tom. Při autonehodě oba jeho rodiče zemřeli. Byl z toho strašně nešťastný, protože v posledních letech si k nim vybudoval opravdu výborný vztah. Dlouho z toho byl otřesený, v tu dobu mu pomohla hodně jeho sestra. Po dědickém řízení, kdy oba získali dost peněz, se rozhodli, že se spolu z Paříže odstěhují někam pryč. Vzhledem k tomu, že nechtěli moc daleko, zvolili právě městečko Chantilly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama