Olívia Larson

5. srpna 2013 v 23:36

Olívia LarsonDátum narodenia a vek: 2.10.1987, 26 rokov
Ulica a dom: Rue Mercière, Dom č. 2
Zamestnanie: Brigáda v cukrárně
Rodina: Má jen otce Tobiase, matka jí bohužel zemřela na rakovinu. A pak ještě o 8 let mladší sestru Annabeth. Samozřejmě má i své dítě Charlieho, kterému je několik měsíců.
Popis: Olívia je původně brunetka. Během divoké puberty se však nechala ostříhat na krátko a přebarvit na červeno. Má hranatý tvar obličeje s hodně vystouplými lícními kostmi. Má skoro až bílou čistou pleť, kterou jí kazí jenom pár pih na pravém líčku, nose, a kostnaté bradě. Upřímně, vypadá jako by se snad nikdy v životě neopalovala. Jinak je to vysoká, štíhlá, a hlavně elegantní žena. Vyzařuje z ní i taková zvláštní sympatie. Má vodnatě zbarvené oči lemované hustými řasami, které si občas ještě vylepšuje řasenkou. Jinak jí líčení nic moc neříká. Věří na svou přirozenou krásu. Make-up by jí jenom zhoršil, ne zlepšil. Na uších má většinou malé zlaté kruhy, nebo různé náušnice s dřevěnými korálky či jinými ozdůbkami. Její oblíbené náušnice jsou jedny s dřevěnými korálky a bílým peříčkem. Většinou jí uvidíte oblečenou v různých vícebarevných (ale i jednobarevných) svetříkách a s kalhotami do zvonu. Samozřejmě že u ní v ruce uvidíte jejího několikaměsíčního syna Charlieho.
Povaha: Olívia je milá žena. Snad nikdy na nikoho nezvýšila hlas, či nezakřičela. I na zákazníky v cukrárně se stále mile usmívá. Je to puntíčkářka. Všechno pro ni musí mít svůj řád a pravidla. Se vším vám ráda pomůže, a klidně vám řekne do očí svůj názor. Bohužel má skoro panický strach z hadů a dokonce i z neškodných klaunů. Dříve to byla alkoholička,ale naštěstí se z toho už vyléčila a příležitostně si s vámi dá i skleničku vína. Ze všeho nejvíc miluje svého syna Charliho, kterého-jak už bylo zmíněno-bere všude s sebou. Dokonce i do práce, jelikož nemá manžela ani nikoho kdo by jí ho pohlídal. Je to ochránkyně přírody. Doma nemá skoro žádný plast a vše je u ní přírodní. Tak trochu je to poznat i na jejím oblečení. Je zřejmé že má ráda i zvířátka, ale doma bohužel žádné nemá. Ale časem si ho snad koupí nebo vezme z útulku. Taktéž na ní narazíte v knihovně, kde většinou sedí ve svém koutku s křesílky a čte staré romány nebo poezii.
Krátky životopis: Narodila jedné teplé noci těsně před půlnocí, v jedné z pařížských porodnic. A dostala jméno Olívia (Později svoje jméno začala nesnášet, protože jí to připomínalo olivy. Ale už si na to zvykla). Měla milující rodiče, a protože byla jejich první dítě, tak trochu jí i rozmazlovali. Jezdili všude možně po Paříži (Nejčastěji na Ajfelovku) a milovali se. Ve školce měla Olívia kamarády a život si prostě užívala. I ve škole se jí dařilo dobře. V osmi letech se jí narodila sestřička Annabeth, kterou si Olívia oblíbila. Ve škole však moc oblíbená nebyla, jelikož byla pro ostatní podivínka. Už od té doby se totiž zajímala o ochranu životního prostředí, což její spolužáci nechápali a utahovali si z ní. I přes tohle všechno prošla školou skoro bez problémů. Když si měla vybrat kam půjde na střední, samosebou že se rozhodla pro veterinu, aby mohla pomáhat zvířatům (Její sen že se stane veterinářkou se však ještě nevyplnil). Také jí prošla bez problémů. Byla pevně rozhodnutá že půjde i na vysokou. Peníze už měla našetřené a nic jí nebránilo se na tu školu dostat. Bohužel však její matka dostala rakovinu a všechny její peníze šly na léčbu a později i pohřeb. To poprvé zažila deprese a zoufalství. Začala pít. Stala se z ní alkoholička. Z problému jí však naštěstí výtahnul její přítel. Olívia se začala léčit nna protialkoholické léčebně a pomalu se vracela do normálu. Další šok však pro ni přišel, když zjistila že je těhotná. Její přítel od ní odešel, a Olívia se zase zhroutila. Naštěstí se z toho opět dostala a mohla žít normální život. narodilo se jí krásné, zdravé miminko, které pojmenovala Charlie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama