Regína Mars

4. srpna 2013 v 20:36

Regína MarsDátum narodenia a vek: 19.9.1993
Ulica a dom: Rue de la Huchette, Dom č. 1
Zamestnanie: Fotografka
Rodina: Má pouze matku Ester, která je momentálně nezaměstnaná a nevlastního otce Petera. Její vlastní otec od nich odešel, když byla malá.
Popis: Regína je přírodní blondýnka. Vlasy má dlouhé, lehce zvlněné, sahající až pod lopatky. Vlasy si nikdy nebarvila ani nijak neupravovala. Skutečnost že by si snad žehlila vlasy je pro ni naprosto absurdní. Její krásně ocelové modré oči, si často zdobí řasenkou, bez níž by ani nevyšla z domu. Bohužel má zhoršený zrak, takže nosí kontaktní čočky. Jinak má čistou pleť bez jakýkoliv pupínků či pih. Dává přednost spíše přirozené kráse, a tak si dává už zmíněnou řasenku a lesk na rty. Na uších jí po většinu času visí různé stříbrné nebo zlaté náušnice. Stejně to má i s náramky, až na jeden, pro ní výjímečný. Je to jednoduchý stříbrný náramek, který dostala od svého prvního přítele na jejich výročí. Nosí ho každý den, ikdyž už se svým přítelem není. Má ho pro štěstí a snad nikdy by se ho dobrovolně nevzdala. Má ráda bílou barvu, takže jí uvidíte skoro vždy oblečenou v této barvě. Má ráda sukně, šaty, halenky a spoustu dalších věcí.
Povaha: Už od pohledu na ní lze poznat, že je Regína milá a přátelská. Tvář jí zdobí skoro každou chvíli její úsměv, který se pyšní bílými zuby. Snadno si dokážete získat její důvěru, ale najde se málokdo komu by svěřila nějaké své tajemství či trable. v životě by nelhala svým kamaradům nebo rodině. Je abstinentka. Nikdy by se nenapila ani trošky vína. Ani moc nechodí do baru, ale občas jí tam můžete potkat. Narozdíl od alkoholu má slabost pro kávu. Mohla by jí snad popíjet celý den, kdyby mohla. Právě proto se pro ní stává oblíbené místo kavárna, kde po většinu svého volného času sedí a klábosí s kamarádkama. Miluje focení. Ráda chodí do přírody, často se svým miláčkem fotoaparátem a fotí co se jen dá. Kromě focení má také ráda knihy. Většinou čte romány, ale nepohrdla by ani fantasy.
Krátky životopis: Narodila se kolem půlnoci v jedné z pařížských porodnicích, své milující matce Ester, která jí dala jméno Regína. Inu, dětství měla překrásné, ikdyž od nich otec odešel když se narodila. Měla svůj vlastní velký pokojíček a vše co si přála. Už odmalička jí matka vedla ke slušnému chování a nesobectví. Regíně bylo pět let, když si matka přivedla domů svého nového přítele. Milovali se a i ona ho měla ráda. Každou sobotu jí bral na výlety po památkách a kupoval jí bonbóny. Proto nebylo divu že o několik měsícu později se jí narodil bráška. Všichni z něho měli radost. Regína mu dala i pár svých hraček, se kterými si moc nehrála a pořád s ním byla. Regíně už bylo šest let a musela jít do školy. Bylo to pro ní těžké, jelikož byla zvyklá být pořád se svou matkou a nevlastním otcem a hlavně se svým malinkým bráškou. První den ve škole proplakala, ale nakonec si tam našla kamarádky a hodiny bez rodiny už jí nepřipadali tak strašné. Celou zákládní školu zvládla bez problému a se skoro samými jedničkami. Když přišla střední škola, odešla na gymnázium, které jí také nedělalo problém. Prošla všechny ročníky, zvládla maturitu, a pak přišli osmnáctiny. Naštěstí si už od malička šetřila peníze, takže se mohla v klidu přestěhovat od rodičů a nemusela od nich žebrat peníze. Přestěhovala se do jednoho malého domku, několik ulic od domu její rodiny, kde žije dodnes spokojeněa šťastně. Mimochodem v této ulici také poznala svého prvního přítele od kterého má náramek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama