Bethany Charlotte Ponthieux

13. října 2013 v 10:28

Bethany Charlotte PonthieuxDátum narodenia a vek: 9.6.1988; 25 let
Ulica a dom: Rue Saint-Honoré, dom č.5
Zamestnanie: fotografka
Rodina: Když se Bethany narodila, bylo její matce Juliette 32 let a jejímu otci 35. Její rodina nebyla moc bohatá, žili v malém domečku poblíž města Nice, ale to jí vůbec nevadilo. Otec pracoval jako policista a matka byla prodavačka v místním obchodě.
Popis: Bethany má asi 170 cm, hubenou a opálenou postavu. Její dlouhé, hnědé vlasy si občas vlní a nejčastěji je nosí rozpuštěné nebo v drdolu. První věc, které si všimnete, když se na ni podíváte, jsou velké, modré oči s dlouhými řasami, ty zdědila po své matce. Plné rty a malý nos jejímu obličeji dodávají na kráse. Většinou nosí světlé rtěnky nebo lesky, řasenku a stíny. Miluje módy, takže se vyžívá ve vytváření všelijakých outfitů, nošení doplňků, bot a dalších módních vymožeností. Její nejoblíbenější jsou ale šaty, svetry, boty na podpatcích a náramky. Nejoblíbenejší značka je Louis Vuitton.
Povaha: Bethany je milá osoba. Neposmívá se ani si nedělá legraci z druhých, protože v dětství zažila jaké to je být šikanován. Díky tomu si také váží všech svých přátel a je jim ochotna kdykoliv pomoc. Beth ale také miluje chvilky, kdy může být sama, číst si, fotit nebo jen tak si zajít na procházku do přírody. Má ráda hudbu, hraje na kytaru a na piáno, ale nejraději ze všeho fotí, to je také důvod, proč se stala fotografkou. Její nejoblíbenější barva je béžová a růžová. Jediný alkohol, který pije je víno, ale nic jiného ne. Ráda si zajde s přáteli do kavárny, nebo něco dobrého uvaří.
Krátky životopis: Bylo 9.6.1988 9:54 hodin ráno. V tu chvíli se ženě jménem Juliette narodilo malé děvčátko, kterému dali spolu s Charlesem, otcem tohoto dítěte, dvě jména, Bethany a Charlotte po její babičce. Rodina nebyla moc bohaté, jejich malý domek měl jen tři místnosti, koupelnu, kuchyň a jeden pokoj, kde spolu spali Juliette, Charles a Bethany. Když bylo Beth 6 let začala chodit do vesnické školy. Spolužáci si ji už od první třídy dobírali za to, že jsou chudí, nemají televizi a často ji i bili, kradli jí svačiny a různě ji šikanovali. Bethany často brečela, chodila za školu. Myslela si, že horší už to být nemůže, ale když jí bylo 10, její otec zemřel, byl postřelen při zatýkání jednoho zloděje. Když se to dozvěděla matka, zhroutila se a o týden později spáchala sebevraždu. V tu dobu byla Beth úplně na dně, naštěstí si ji vzali její teta se strýčkem, kteří nemohli mít vlastní děti. Dlouho truchlila po svých mrtvých rodičích, ale pak se musela posunout dál. Pár let ještě zůstala na té strašné škole, kde neměla přátele a pak šla na střední školu. Najednou začalo vše být lepší, našla si přátele, zažila první lásku a měla se moc dobře. Její teta a strýc byli bohatí, takže si mohli pro Bethany dovolit moderní oblečení, foťák a v 18 jí dokonce koupili vlastní auto. Beth si zamilovala focení, fotila vše co se dalo a stále se zlepšuje. Při oslavě jejích 20 narozenin ji překvapili poněkud zvláštním dárkem, koupili ji dům v městečku Chantilly, kam se nastěhovala až o 5 let později, ale i tak její strýc a teta doufají, že zde začne žít vlastní život.


Meno: Lilly
Vek: pol roka
Plemeno: Čivava
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama